“Po na vjen mbreti! Regjisori i ndarjes së Kosovës, padroni i Ramës, Thaçit dhe Vuçiqit” - Bota Sot
“Po na vjen mbreti! Regjisori i ndarjes së Kosovës, padroni i Ramës, Thaçit dhe Vuçiqit”

Aktuale

“Po na vjen mbreti! Regjisori i ndarjes së Kosovës, padroni i Ramës, Thaçit dhe Vuçiqit”

Nga: N.Sh Më: 25 gusht 2018 Në ora: 21:52
Rama, Thaçi, Vuçiq

Ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka shkruar një status në Facebook me titull “po na vjen mbreti”.

Me këtë, Miftari i referohet djalit te Xhorxh Sorosit, Alexit, i cili thotë se është regjisor i ndarjes së Kosovës, dhe padroni i Aleksandër Vuçiqit, Edi Ramës dhe Hashim Thaçit.

Ja postimi i plotë i Naim Miftarit:

Po na vjen mbreti

Alex Sorosi dirigjenti dhe rezhiseri i ndamjes të Kosoves padroni i Aleksander Vuçiçit,Edi Rames,dhe Hashim Thaqit,shum medija dhe politiqar shqiptar si kosovë shqipri dhe Maqedoni jan shëndrruar në shegerta dhe rrogëtar të Alexit.

Babaj i tij Xhorxh Sarosi i ndjekur nga Amerika sidomos nga ardhja e Trampit,por edhe i ndjekur nga shum shtete tjera Evropjani tani pronar dhe mbret në hije i vendit ton..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...