Haradinaj pret në takim ambasadorin Delawie - Bota Sot
Haradinaj pret në takim ambasadorin Delawie

Aktuale

Haradinaj pret në takim ambasadorin Delawie

Më: 29 gusht 2018 Në ora: 07:13
Arkiv/ Haradinaj dhe Delawie

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj do të pres në takim ambasadorin amerikan Greg Delawie.

Nuk dihet tema e takimit, mirëpo kjo do të bëhet në ndërtesën e Qeverisë. Takimi nis nga ora 11 e 30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera