Liderët e institucioneve takohen sërish në orën 14:00 - Bota Sot
Liderët e institucioneve takohen sërish në orën 14:00

Aktuale

Liderët e institucioneve takohen sërish në orën 14:00

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 12:04
Liderët e institucioneve

Një takim i dytë mes liderëve institucional do të mbahet pas orës 14:00, për të diskutuar rreth zhvillimeve të fundit, me theks të veçantë, dialogun me Serbinë.

Në këtë takim do të marrin pjesë vetëm krerët e institucioneve, por jo edhe ata të opozitës.

Në takimin e paradites së sotme, liderët institucional kanë diskutuar rreth dialogut me Serbinë dhe asaj se çfarë nuk do të diskutohet me Serbinë, duke bërë të qartë se territori dhe kufijtë janë të paprekshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...