Shfaqet LDK-ja, nuk heqin dorë nga seanca kundër Thaçit - Bota Sot
Shfaqet LDK-ja, nuk heqin dorë nga seanca kundër Thaçit

Aktuale

Shfaqet LDK-ja, nuk heqin dorë nga seanca kundër Thaçit

Nga: N.A Më: 4 shtator 2018 Në ora: 13:41
Deputetet e LDK-se

Depueti i Lidhjes Demoktratike të Kosovës,Fidan Rekaliu nepërmjet një postimi në facebook ka bërë të ditur se grupi parlamentar i LDK-së, do ta mbajë seancën e planifkuar, pa marrë parasysh kundërshtimet e qeverisë.

Rekaliu ka shtuar se janë gjithmonë të përkushtuar në mbrojtejen e terësisë territoriale të Kosovës.

Deputeti i LDK-së ,gjithashtu ka postuar edhe një foto ku shihen disa nga deputetët e LDK-së.

Më poshtë mund të lexoni statusin e plotë:

 Pavarsisht sabotimit të Kuvendit nga e ashtuqujtura mazhorancë qeverisëse, nuk hjekum dorë nga seanca e thirrur nga LDK dhe të tjeret, në mbrojtjen e terësisë territoriale të Republikës së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat