Shikoni se çfarë kanë mbathur sot Thaçi e Haradinaj - Bota Sot
Shikoni se çfarë kanë mbathur sot Thaçi e Haradinaj

Aktuale

Shikoni se çfarë kanë mbathur sot Thaçi e Haradinaj

Nga: D.RR Më: 6 shtator 2018 Në ora: 16:38
Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe presidenti Hashim Thaçi

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj dhe presidenti Hashim Thaçi, sot kanë dalur në publik pak më ndryshe se herëve tjera, shkruan “Bota sot”.

Sot në ceremoninë e themelimit të Policisë së Kosovës, presidenti Thaçi kishte veshur patika të “thjeshta”, ndërsa kryeministri Haradinaj kishte veshur këpucë me class, ose siç njihen ndryshe këpuca me “shtiklla”.

Kujtojmë se edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ishte shfaqur disa herë në publik me atlete.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...