Matoshi takon Tërnavën, diskutojnë për aksionin e pastrimit të Kosovës - Bota Sot
Matoshi takon Tërnavën, diskutojnë për aksionin e pastrimit të Kosovës

Aktuale

Matoshi takon Tërnavën, diskutojnë për aksionin e pastrimit të Kosovës

Më: 10 shtator 2018 Në ora: 07:16
Fatmir Matoshi

Ushtruesi i detyrës së Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi do të vizitojë Bashkësinë Islame të Kosovës, ku edhe do të pritet në takim nga Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava.

Matoshi bashkë me Tërnavën do të diskutojnë për aksionin e pastrimit të Kosovës dhe bashkëpunimin mes MMPH-së dhe BIK-ut.

Takimi zhvillohet tek Bashkësia Islame e Kosovës në ora 11:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...