Sulmohet me armë zjarri lokali ku ka pirë kafe presidenti Thaçi - Bota Sot
Sulmohet me armë zjarri lokali ku ka pirë kafe presidenti Thaçi

Aktuale

Sulmohet me armë zjarri lokali ku ka pirë kafe presidenti Thaçi

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 12:55
Lokali ndodhet në fshatin Banjë

Lokali ku ka pirë kafe dje presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në veri të Mitrovicës, mbrëmë pas mesnatës është sulmuar me armë zjarri.

Lokali ndodhet në fshatin Banjë, afër kufirit të Bërnjakut, përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz.

Pronari i lokalit është Goran Drazheviq.

Zëvendës drejtori i Policisë së Kosovës, për rajonin e veriut, Besim Hoti, e ka konfirmuar lajmin. Ai ka thënë se rasti është hapur në mëngjes dhe policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po punon në gjetjen e të dyshuarve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...