Foto prekëse e Milaim Zekës me vajzën e tij pas kthimit në shtëpi nga burgu - Bota Sot
Foto prekëse e Milaim Zekës me vajzën e tij pas kthimit në shtëpi nga burgu

Aktuale

Foto prekëse e Milaim Zekës me vajzën e tij pas kthimit në shtëpi nga burgu

Nga: D.RR Më: 5 tetor 2018 Në ora: 21:05
Milaim Zeka dhe vajza e tij

Gjykata ka vendosur që Milaim Zeka të qëndroj 30 ditë në arrest shtëpiak, duke hedhur poshtë vendimin e disa ditëve më parë për paraburgim 30 ditësh.

Zeka u akuza për kanosje ndaj një prokurori, në bazë të disa deklaratave të tij gjatë një interviste.

“Bota sot” ka siguruar një foto pas kthimit në shtëpi të Milaim Zekës.

Në foto shihet një përqafim i ngrohtë mes Zekës dhe vajzës së tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera