Avni Ajeti jep alarmin: Është koha me shkatërrua secilin institucion në Kosovë, çka do që del përpara... - Bota Sot
Avni Ajeti jep alarmin: Është koha me shkatërrua secilin institucion në Kosovë, çka do që del përpara...

Aktuale

Avni Ajeti jep alarmin: Është koha me shkatërrua secilin institucion në Kosovë, çka do që del përpara...

Nga: N. Sh Më: 11 tetor 2018 Në ora: 11:57
Avni Ajeti dhe Zahir Pajaziti

Avni Ajeti bashkëpunëtor i komandantit Zahir Pajaziti, ka reaguar ashpër ndaj disa fenomeneve në Kosovë, shkruan gazeta “Bota sot”.

Ajeti thotë se UÇK-në e degraduan dhe e shkatërruan aq shumë saqë nuk ka fjalë me përshkrua, arsimin poashtu, shëndetësinë e çka thotë ai nuk mbet pa i bë këtij shteti.

Sipas tij, pas gjithë këtyre problemeve është koha me dalë me bë najë kërdi në institucionet tona të prishura e me i shkatërrua gjithçka del përpara.

Ky është postimi i Avni Ajetit:

Qytetarë të Republikes së Kosoves, Qeveri e Republikes së Kosoves

President i Republikes së Kosoves, UÇK në e degraduam në atë mënyrë shkatrruese sa që nuk kam fjalë me përshkru , arsimin , shëndëtsin , e qka jo nuk lamë pa i ba këti vendi per të keq pra të jemi krenar me LGBT .

Po si duket po vjen koha me dalë e me ba naj kerrdi dikun në keto institucionet tona të prishura e me shkatrru gjithë qka qka na delë perpara se po duket haptas politikat degraduese kundër vlerave si popullë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera