Kadri Veseli krenar me futbollistët e Kosovës - Bota Sot
Kadri Veseli krenar me futbollistët e Kosovës

Aktuale

Kadri Veseli krenar me futbollistët e Kosovës

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 22:57
Kadri Veseli në stadium

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka falënderuar lojëtarët e kombëtares së Kosovës për fitoren e sontme ndaj Maltës dhe për krenarinë që po i japin gjithë shikuesve.

Veseli ka ndjekur nga afër ndeshjen që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ai është parë i veshur me bluzën e tifozërisë së Kosovës “Dardanët”, ndërsa njihet si lideri që i ka dhënë më së shumti mbështetje kombëtares së Kosovës derisa është i angazhuar vazhdimisht për nisjen sa më parë të ndërtimit të stadiumit për kombëtaren e Kosovës.

Statusi i plotë i Kadri Veselit:

Kosova jonë e dashur.  [????????]

Falemnderit djema edhe për një tjetër natë fantastike, për gëzimin dhe krenarinë që na jepni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera