Haradinaj pas fitores së Kosovës: Forca drejt Kampionatit Europian! - Bota Sot
Haradinaj pas fitores së Kosovës: Forca drejt Kampionatit Europian!

Aktuale

Haradinaj pas fitores së Kosovës: Forca drejt Kampionatit Europian!

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:06
Foto

Fitores së Kosovës i është gëzuar edhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj.

Haradinaj përmes llogarisë së tij Facebook është shprehur se ndjehet krenar me fitoren e djemve të kombëtares që mposhti sonte Maltën, ndërsa u ka dhënë atyre kurajo drejt Kampionatit Europian.

Ky është statusi i plotë i kryeministrit:

Krenar me paraqitjen shumë dinjitoze dhe fitoren e merituar kundër Maltës. Falemnderit djelmoshave të Përfaqësuesës sonë për spektaklin dhe emocionet e fuqishme që na i dhuruan. Forca drejt Kampionatit Europian!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera