Takohen Ramush Haradinaj dhe Shpend Ahmeti - Bota Sot
Takohen Ramush Haradinaj dhe Shpend Ahmeti

Aktuale

Takohen Ramush Haradinaj dhe Shpend Ahmeti

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 08:13
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe Shpend Ahmeti

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj do të zhvillojë sot një vizitë pune në Komunën e Prishtinës.

Haradinaj pritet të jetë prezent në objektin e komunës me fillim nga ora 10:00.

Përpos kësaj, kryeministri Haradinaj do të pres sot në takim shefin e stafit të Forcave të Armatosura të Gjermanisë, gjeneralin Eberhard Zorn.

Takimi fillon në ora 11:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...