Policia nis projektin “Stop drogave në shkolla” - Bota Sot
Policia nis projektin “Stop drogave në shkolla”

Aktuale

Policia nis projektin “Stop drogave në shkolla”

Më: 2 nëntor 2018 Në ora: 07:59
Policia e Kosovës

Policia e Kosovës sot do te fillojë me zbatimin e projektit ‘Stop drogave në shkolla’.

Ky projekt është organizuar nga Policia e Kosovës, përkatësisht Drejtoria rajonale e policisë në Pejë, në bashkëpunim-partneritet me Prokurorinë themelore në Pejë dhe Institutin kombëtar të shëndetit publik-zyra rajonale Pejë.

Po ashtu në disa qytete të Kosovës së fundi Policia ka lansuar fushata kundër dhunës në familje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...