Drejtpërdrejt nga takimi Haradinaj-Kurz - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga takimi Haradinaj-Kurz

Aktuale

Drejtpërdrejt nga takimi Haradinaj-Kurz

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 11:04
Sebastian Kurz

Me fillim nga ora 11:10 kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim kancelarin e Austrisë, Sebastian Kurz.

Kurz sapo përfundoi takimin me Presidentin Hashim thaçi ku deklaroi se Austria pranon çdo marrëveshje që arrihet në mes të Kosovës dhe Serbisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...