Haradinaj pjesëmarrës në promovimin e Programit nacional për të rinjtë - Bota Sot
Haradinaj pjesëmarrës në promovimin e Programit nacional për të rinjtë

Aktuale

Haradinaj pjesëmarrës në promovimin e Programit nacional për të rinjtë

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 07:39
Kryeministri Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë sot në promovimin e Programit Nacional për Rininë.

Sot do të shpaloset Programi Ndërshtetëror për Rininë, si dhe dokumentet themelore që rrjedhin nga këto programe për të gjithë nxënësit dhe studentët e Republikës së Kosovës.

Promovimi i Programit Nacional për Rininë bëhet në Qeverinë e Kosovës në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...