Seancë e jashtëzakonshme për agjendën evropiane - Bota Sot
Seancë e jashtëzakonshme për agjendën evropiane

Aktuale

Seancë e jashtëzakonshme për agjendën evropiane

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 06:47
Kuvendi i Kosovës

Sot mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të bëhet shqyrtimi i pakos së ligjeve për sundim të ligjit dhe agjendën integruese evropiane.

“Shqyrtimi dhe miratimi i pakos së ligjeve për sundim të ligjit dhe agjendën integruese evropiane”, është pika e vetme e rendit të ditës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...