Haradinaj paralajmëron Serbinë: Kur të doni mësyjani Veriut, do t’ua bëjmë tri herë më zi se sa më 1999-ën - Bota Sot
Haradinaj paralajmëron Serbinë: Kur të doni mësyjani Veriut, do t’ua bëjmë tri herë më zi se sa më 1999-ën

Aktuale

Haradinaj paralajmëron Serbinë: Kur të doni mësyjani Veriut, do t’ua bëjmë tri herë më zi se sa më 1999-ën

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 16:20
Daut Haradinaj

Ish- luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, aktualisht deputet nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj i është kundërpërgjigjur Serbisë lidhur me deklaratat e zyrtarëve të kësaj të fundit se nëse nuk do të ketë marrëveshje përfundimtare me Kosovën, atëherë ata do ta marrin me ushtri veriun.

“Kur të kanë qejf le t’ia mësyjnë, tri herë më zi se më 1999-ën do t’ua bëjmë. Ata e kanë provuar më 1999, kur kanë qenë fuqia e tretë në Evropë dhe janë turpëru”, ka thënë Daut Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...