Mushkolaj: Haradinaj dikur thoshte se nuk duhet të ketë më shumë se një zëvendësministër - Bota Sot
Mushkolaj: Haradinaj dikur thoshte se nuk duhet të ketë më shumë se një zëvendësministër

Aktuale

Mushkolaj: Haradinaj dikur thoshte se nuk duhet të ketë më shumë se një zëvendësministër

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 18:52
Imer Mushkolaj dhe Ramush Haradinaj

Analisti Imer Mushkolaj ia ka përkujtuar kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj se çfarë mendonte për zëvendësministra në kohën kur ishte në opozitë.

Ai në një postim në Facebook përkujton se Haradinaj të ketë deklaruar se ministritë nuk guxojnë të kenë më shumë se një zëvendësministër.

“Më kujtohet si sot, para katër vjetësh, kur Ramushi thoshte që ministritë nuk guxojnë me pas ma shumë se një zëvendësministër. Vakt, o vakt!”, shkruan Mushkolaj në Facebook, krahas së cilës ka postuar edhe një deklaratë të kreut të Ekzekutivit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...