“100% produkte vendore” - Bota Sot
“100% produkte vendore”

Aktuale

“100% produkte vendore”

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 07:20
Ramush Haradinaj së bashku me vëllain, deputetin Daut Haradinaj

Vendimi i Qeverisë “Haradinaj” për rritjen e taksës 100% për mallrat e Serbisë padyshim se  ka gëzuar gjithë kosovarët.

Pas këtij vendimi, kryeministri, Ramush Haradinaj së bashku me vëllain, deputetin Daut Haradinaj, kanë gjetur kohë për pak relaksim me miqt e tyre,

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe zyrtari i AAK-së, Binak Vishaj shihen në një ndej private.

Në fotografin e postuar nga Vishaj shihen produkte 100% vendore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...