Ministri Bytyqi sjell një lajm të mirë - Bota Sot
Ministri Bytyqi sjell një lajm të mirë

Aktuale

Ministri Bytyqi sjell një lajm të mirë

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 19:22
Foto e disa liderve te Shqiperise dhe Kosoves

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT), Shyqyri Bytyqi, një ditë para mbledhjes së përbashkët të Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë, ka sjellë një lajm të gëzueshëm.

Ai në një postim në Facebook shkruan se pas shumë diskutimeve, shumë shpejt mes Kosovës e Shqipërisë nuk do të ketë asnjë taksë.

Ndryshe, nesër në Pejë mbahet mbledhja e pestë e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...