Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz (Drejtpërdrejt)

Aktuale

Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz (Drejtpërdrejt)

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 15:16
Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me kabinetet qeveritare të të dyja vendeve, do të bëjnë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...