Veseli: Në nëntorin kuq e zi, të gjitha rrugët çojnë në Prekaz - Bota Sot
Veseli: Në nëntorin kuq e zi, të gjitha rrugët çojnë në Prekaz

Aktuale

Veseli: Në nëntorin kuq e zi, të gjitha rrugët çojnë në Prekaz

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 18:27
?Veseli: Në nëntorin kuq e zi, të gjitha rrugët çojnë në Prekaz

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë sot pasdite homazhe në kompleksin memorial të UÇK-së bashk me kabinetet qeveritare të Kosovës dhe Shqipërisë.

Kryeparlamentari Veseli i shoqëruar nga kryeministrat Edi Rama e Ramush Haradinaj dhe bashkë me vëllain e komandantit legjendar Adem Jashari, Rifatin, kanë vendosur kurora lulesh tek varrezatbe familjes Jashari në Prekaz.

“Në nëntorin kuq e zi të kombit tonë, të gjitha rrugët çojnë në PREKAZ”, ka shkruar Veseli në faqen e tij në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...