Deputetja e VV-së për PSD-në: Shpëtuan Qeverinë, ndihmuan Thaçin e tani citojnë Veselin - Bota Sot
Deputetja e VV-së për PSD-në: Shpëtuan Qeverinë, ndihmuan Thaçin e tani citojnë Veselin

Aktuale

Deputetja e VV-së për PSD-në: Shpëtuan Qeverinë, ndihmuan Thaçin e tani citojnë Veselin

Nga: G.B Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:25
Lëvizja Vetëvendosje

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka thënë se me votën për buxhet iu zgjat jeta Qeverisë, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se PSD me rezolutën e legjitimuan aventurën personale të Thaçit dhe në mungesë të ideve e citojnë tashmë dhe Kadri Veselin.

Postimi i saj i plotë:

E PABESUESHJMA U BË E VËRTETË

Me votën për buxhet, ia zgjatën jetën kësaj Qeverie.
Me rezoultë e legjitimuan aventurën personale të Thaçit.
E si përfundim, në mungesë të ideve, tashmë citojnë edhe Kadri Veselin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera