Politikanët bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial ‘Adem Jashari’ në Prekaz - Bota Sot
Politikanët bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial ‘Adem Jashari’ në Prekaz

Aktuale

Politikanët bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial ‘Adem Jashari’ në Prekaz

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 07:44
Kompleksi Memorial ‘Adem Jashari’ në Prekaz

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe deputetë e aktivistë të LVV-së do të bëjnë homazhe në Prekaz.

Përkatësisht, homazhe do të bëjnë tek Kompleksi Memorial i Familjes Jashari e më pas vizitë në familje.

Homazhet mbahen nga ora 8:00 e mëngjesit.

Ndërsa, edhe Kryesia e LDK-së do të bëjë homazhe tek varrezat e familjes Jashari.

Homazhet do t’i bëjnë në ora 12:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...