Horoskopi sipas zonjës Meri, ja cilat janë shenjat që presin lajme të bukura - Bota Sot
Horoskopi sipas zonjës Meri, ja cilat janë shenjat që presin lajme të bukura

Life style

Horoskopi sipas zonjës Meri, ja cilat janë shenjat që presin lajme të bukura

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 08:55
Meri

Kuptueshmëria e pervojave do të çojë drejt largimit nga Utopia dhe adhurimi i njerëzve dhe situatave të paqarta.

Ndjenjat lëkunden në një vijë të hollë, ndryshimi i shpeshtë i humorit të na japë mundësinë për t'u përshtatur me kushtet e reja që na paraqite. Ka ardhur momenti që ai që duron, fiton. Ky është mesazhi, që jep Meri për hënën e plotë në Binjak.

Kjo shenjë duket se e presin lajme të mira, pasi astrologia njofton se një iniciativë, që do marrin do i çojë drejt një ndryshimi të madh. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Informacioni duhet ta përdorni për ndryshime rrënjësisht të mënyres si keni funksionuar deri tani në jetën profesionale. Në familje ka lëkundje humori dhe qëndrueshmërie.

Demi

Një lëkundje në sigurinë ekonomike dhe personale, do t’ju shtyjë të ndërmerrni një veprimtari me riskoze në çështjet ekonomike. Kujdes me punën dhe marrëdhëniet me kolegët.

Binjaket

Do ndërmerrni inisiativa në bazë të një force tërheqëse të madhe, e cila ju çon drejt një ndryshimi të madh në çështje personale dhe bashkëpunuese.

Gaforrja

Një situatë familjare ju del nga kontrolli, duke pasur me shumë shpenzime dhe detyrime. Kujdes me shëndetin dhe forconi me shumë talentet dhe frymëzimin.

Luani

Një parapaskene ligjore dhe familjare do t’ju shtyjë të bëni veprime të pakontrolluara, duke ndryshuar planet dhe një udhëtim, që do t’ju bëjë më shumë konfuz.

Virgjëresha

Një diskutim me eproret tuaj ka mundesi te lekundi ekuilibrat tuaja dhe t’ju beje ta shikoni te ardhmen me më pak siguri.

Peshorja

Shpenzimet dhe paqartesia ne bashkepunime dhe ne çift do ju shoqerojne kesaj jave. Mos shpenzoni per njerez dhe situata te paqarta apo qe nuk kane dhene prova.

Akrepi

Do jeni ne nje moment ku do percaktoni kufijte e durimit apo te keqpërdormit, qe ju kane bere. Tashme do filloni te kerkoni plotesim shpirtëror.

Shigjetari

Perball jush do keni partneritete te fryra nga llafet, informacioni apo projektet, te cilat, nese nuk kane nje baze, do rezultojne tullumbace.

Bricjapi

Ne lidhje me punen do keni oferta te reja, por ka mundesi te mbyllni ciklin e nje pune dhe te mendoni per nje ndryshim konkret.

Ujori

Ne jeten tuaj do kete nje ndikim te madh arti, dashuria dhe romantizmi. Por kesaj radhe do jeni shume konfuz dhe te paqarte per ndjenjat tuaja.

Peshqit

Duket sikur keni nxjerre ne mode endrren, frymëzimin, romancën, por të tjerët sado që ju afrohen, kerkojne te ndryshojne endrrat tuaja, duke sjellë konfuzion ne jeten tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...