Majku me melodinë e “Bella Ciao” uron Ditën e Flamurit - Bota Sot
Majku me melodinë e “Bella Ciao” uron Ditën e Flamurit

Mediale Vip

Majku me melodinë e “Bella Ciao” uron Ditën e Flamurit

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 12:14
Majk

Këngëtari Majk ka uruar 28 nëntorin me një video të publikuar në rrjetin social Instagram.

Së bashku me miqtë e tij reperi uroi për Ditën e Flamurit me melodinë e këngës “Bella Ciao” nga seria “La Casa de Papel” dhe me melodinë e këngës së Elvana Gjatës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...