Valbon Shahadin Krasniqi - Bota Sot
Valbon Shahadin Krasniqi

Perkujtime

Valbon Shahadin Krasniqi

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 13:46
Valbon Shahadin Krasniqi

Vdekja të ndau nga jeta, por jo edhe nga zemrat tona, ne do të vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për Ty, por krenarë që të patëm. Mungesa jote është çdo ditë e më e madhe, por dashuria dhe malli për ty nuk shuhen asnjëherë.

Kujtimi për Ty do të jetë i përhershëm!

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas , do të thotë të mos vdesësh kurrë .

Te kujtojnë me mall: Nëna Samija, Fëmijët Diellza, Elmiri, Gresa, Qendresa, Fidaie, Shahadin, Vëllezërit: Shkodran, Shqipran, Kushtrim, Korab dhe Motra Fildranja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...