Hoxhaj: Sot kujtojmë ata që deri në frymën e fundit u angazhuan për ecjen përpara të shqiptarëve - Bota Sot
Hoxhaj: Sot kujtojmë ata që deri në frymën e fundit u angazhuan për ecjen përpara të shqiptarëve

Kosova

Hoxhaj: Sot kujtojmë ata që deri në frymën e fundit u angazhuan për ecjen përpara të shqiptarëve

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 14:40
Enver Hoxhaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka uruar  me rastin e Festës së Flamurit.

“Në këtë ditë të rëndësishme për kombin shqiptar kujtojmë të gjithë ata që deri në frymën e fundit u angazhuan për ecjen përpara të shqiptarëve”, ka thënë Hoxhaj në Twitter.

“Në të njëjtën kohë reflektojmë për sfidat dhe të ardhmen e përbashkët, e cila është në Bashkimin Evropian”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...