“Këta janë rrencat më të mëdhenj në Kosovës” - Bota Sot
“Këta janë rrencat më të mëdhenj në Kosovës”

Aktuale

“Këta janë rrencat më të mëdhenj në Kosovës”

Nga: A.M. Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 21:31
Ilustrim

Eksperti i sigurisë, Fadil Kajtazi i ka quajtur gënjeshtarë ata që thonë se Shtete e Bashkuar të Amerikës po e kërkon ndarjen e Kosovës.

Për më tepër, ai ka shkruar në Facebook se kjo është kërkesë serbo-ruse.

Postimi i plotë:

Rrenca te medhenj jane ata qe thone se SHBA po kerkon ndarjen e Kosoves.
Zotit dhe SHBA-ve çka te ju kerkosh te japin. 
Mjafton qe kerkesa te jete reale. Ne kerkuam Kosoven shtet te pavarur, Zoti ne qiell dhe SHBA ne toke e realizuan. Rrenca te medhenj jane ata qe thone se SHBA po kerkon ndarjen e Kosoves. Kjo eshte kerkese serbo-ruse.
SHBA po thone "ju si te doni, ate qe e keni dasht ne ju ndihmuam ta benit, tani nese doni qe prap te integroheni ne Serbi jo plotesojme kerkesen". 
Fatkeqesi e madhe per nje popull kur presidentin e ka rrenc!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera