Fotografja e dasmës që prishi festën - Bota Sot
Fotografja e dasmës që prishi festën

Fotogaleria

Fotografja e dasmës që prishi festën

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 15:54

Një dasmë nuk shkoi siç kishte planifikuar çifti, dhe e gjitha për shkak të fotografes, e cila si punë të dytë kishte modelingun.

Katerine Mehta, 26 vjeçe, në Teksas të SHBA-ve, u arrestua gjatë dasmës ku ishte paguar që të fotografonte çiftin, për shkak  se refuzoi të largohet kur dasmorët e gjetën duke bërë seks në një dhomë, me një prej të ftuarve.

Kur rojat e sigurisë i kishin kërkuar të largohej, ajo kishte nisur të ulëriste e të shante dasmorët. Për t’i sfiduar më shumë, kishte bërë dhe veprime të tjera të turpshme, duke urinuar në një prej pemëve të oborrit të vilës ku bëhej dasma.

Dasmorët u detyruan të marrin policinë, të cilët e arrestuan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...