Sa para ishte paguar mafia për ta vrarë Tahir Zemajn dhe me çfarë arme ishte vrarë ai - Bota Sot
Sa para ishte paguar mafia për ta vrarë Tahir Zemajn dhe me çfarë arme ishte vrarë ai

Aktuale

Sa para ishte paguar mafia për ta vrarë Tahir Zemajn dhe me çfarë arme ishte vrarë ai

Nga: D.RR Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 16:19
Sa para ishte paguar mafia për ta vrarë Tahir Zemajn dhe me çfarë arme ishte vrarë ai

Ish anëtari i SHIK-ut, Naim Miftarit përmes një postimi në Facebook ka thënë se sipas një raporti policor nga inteligjenca ndërkombëtare në Kosovë që ai e ka lexuar dhe dëgjuar, mafia kishte kërkuar 250.000 euro për ta vrarë kolonelin Tahir Zemaj.

Miftari shkruan se vrasja e tij ishte bërë me armën “AK47”.

Postimi i plotë:

Sipas një raporti policor nga inteligjenca ndërkombëtare në Kosovë që kam pasur rastin ta lexoj por edhe ta dëgjoj personalisht...,vrasës të mafias politike të Kosovës kishin kërkuar 250.000 euro për ta vrarë z.Zemaj, por ishin paguar 135_140.000 euro për vrasjen e Tahir Zemes.  Vrasja ishte bërë me AK47 njëra armë ishte mitraloz i lehtë i këmbësorisë 7.62(100).!
Kjo vrasje mund të zbardhet kur ta ketë drejtësia dhe politika e Kosovës përnime zbardhjen e kësaj vrasje të trefisht por edhe disa vrasje tjera ...!

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...