Abelard Tahiri pjesë e fushatës ‘’Drejtësia dhe Biznesi’’, pritet themelim i Gjykatës Komerciale - Bota Sot
Abelard Tahiri pjesë e fushatës ‘’Drejtësia dhe Biznesi’’, pritet themelim i Gjykatës Komerciale

Aktuale

Abelard Tahiri pjesë e fushatës ‘’Drejtësia dhe Biznesi’’, pritet themelim i Gjykatës Komerciale

Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 07:32
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri,

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka në plan themelimin e një Gjykate Komerciale – Tregtare.

Planet rreth kësaj shpalosen sot në kuadër të fushatës “Drejtësia dhe Biznesi”, gjatë pjesëmarrjea së tij në tryezë diskutimi me stafin akademik të Fakultetit Juridik, 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...