Deputetja Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes - Bota Sot
Deputetja Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes

Aktuale

Deputetja Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 21:14
Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes

Deputetja nga rajoni i Drenicës, Ganimete Musliu ka përzgjedhur familjenAhmeti që ta festojë bërjen e ushtrisë së Kosovës.

Ajo është mirëpritur nga familja e dëshmorit nga Likoshani.

Statusi i plotë:

Falmilja Ahmeti nga Likoshani i Drenicës pagoi çmim te madh per Lirine e Kosovës.

Sot ne kete dite historike zgjodha pikrisht kete familje qe Kosovës ja fali 10 anetar te familjes ta festojme se bashku berjen e Ushtrisë se Kosovës! Emocionet dhe Krenaria te pushtojne fort kur je me keta njerez qe ne themelet e Kosovës i kane me te dashurit e tyre. Lavdi deshmoreve te Familjes Ahmeti, nderdhe respekt per Familjen e tyre! Faleminderit per mikpritjen festive etradicionale. Keto jane lulet me te bukura qe kam marre ndonjehere!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...