Deputetja Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes

Aktuale

Deputetja Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 21:14
Musliu e emocionuar në vizitën e familjes që dha 10 anëtarë të familjes

Deputetja nga rajoni i Drenicës, Ganimete Musliu ka përzgjedhur familjenAhmeti që ta festojë bërjen e ushtrisë së Kosovës.

Ajo është mirëpritur nga familja e dëshmorit nga Likoshani.

Statusi i plotë:

Falmilja Ahmeti nga Likoshani i Drenicës pagoi çmim te madh per Lirine e Kosovës.

Sot ne kete dite historike zgjodha pikrisht kete familje qe Kosovës ja fali 10 anetar te familjes ta festojme se bashku berjen e Ushtrisë se Kosovës! Emocionet dhe Krenaria te pushtojne fort kur je me keta njerez qe ne themelet e Kosovës i kane me te dashurit e tyre. Lavdi deshmoreve te Familjes Ahmeti, nderdhe respekt per Familjen e tyre! Faleminderit per mikpritjen festive etradicionale. Keto jane lulet me te bukura qe kam marre ndonjehere!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat