Tallja e deputetes së PSD-së: Rezolutën tonë e kuptojnë vetëm ata që kanë kaluar testin PISA - Bota Sot
Tallja e deputetes së PSD-së: Rezolutën tonë e kuptojnë vetëm ata që kanë kaluar testin PISA

Aktuale

Tallja e deputetes së PSD-së: Rezolutën tonë e kuptojnë vetëm ata që kanë kaluar testin PISA

Nga: A.ZH Më: 16 dhjetor 2018 Në ora: 20:14
Shqipe Pantina

Edhe deputetja e Partisë Socialdemokrate Shqipe Pantina, ka komentuar për Rezolutën e dialogut me Serbinë, e cila u miratua dje në Kuvendin e Kosovës.

Ajo ka thënë se këtë Rezolutë mund ta komentojnë vetëm ata që kanë kaluar testin PISA, përcjell Bota sot.

Sipas saj, të tjerët vetëm mund të shajnë dhe vajtojnë.

“Rezolutën e #PSD mund ta komentojnë vetëm ata që kalojnë testin PISA, pra vetëm ata që mund të kuptojnë atë që e lexojnë. Të tjerët shajnë e vajtojnë”, ka shkruar deputetja Pantina./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat