Ish-agjenti i SHIK-ut, zbulon takimin sekret të Thaçit me Vuçiqin në Romë të Italisë - Bota Sot
Ish-agjenti i SHIK-ut, zbulon takimin sekret të Thaçit me Vuçiqin në Romë të Italisë

Aktuale

Ish-agjenti i SHIK-ut, zbulon takimin sekret të Thaçit me Vuçiqin në Romë të Italisë

Nga: N.Sh Më: 17 dhjetor 2018 Në ora: 10:04
Aleksander Vuçiq dhe Hashim Thaçi

Ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari përmes një postimi në Facebook, ia përmend presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit një takim sekret të tij.

Miftari, thotë se në Romë të Italisë, është mbajtur një takim sekret në mes të presidentit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Aleksandër Vuçiq.

Andaj, Miftari e porosit Thaçin që mos të shpenzoj para të buxhetit të shtetit të Kosovës, duke udhëtuar që të marr pjesë në Këshillin e Sigurimit sot.

Lexojeni shkrimin e Naim Miftarit:

President ka sa po shkon mielli i bardh tip 400.

Hashim president' lëreni mos hargjo kot para nga buxheti i Kosovës me shkuarjen tuaj sot në OKB ,pasi interesin ton të Kosovën atje do ta mbroj Aleksandër Vuçiqi pothuajse njëjtë sikurse do të na mbroni ju prandaj mos hargjo kot para shtetërore.

Nëse së jeni dakorduar akoma komplet me Vuçiqin për ndarjen e Kosovës në takimet sekrete në Rom të Italisë, takimet sekrete për seks larg pro-dekanes në SHBA dhe koordinimet me Vuçiqin nuk do mbesin sekrete sikurse ato në Itali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat