Alpinistët në maje të Korabit - Bota Sot
Alpinistët në maje të Korabit

Alpinizem

Alpinistët në maje të Korabit

Nga: K. G. Më: 13 prill 2019 Në ora: 11:49
Alpinistët në maje të Korabit

Alpinistët dhe bjeshkatarët vërtetë kanë misione shumë të vështira, për faktin se për të pushtuar një maje duhet shumë energji, sidomos përgatitje speciale.
Një foto që është bërë para një kohe të gjatë, gjithsesi se ka një domethënie të veçantë, ku shihet mes tyre edhe Fitim Dika në maje të Korabit.

Një foto që lë shumë për të kuptuar për bukurinë që ka ky vend.
Maja e Korabit ka lartësinë 2764 metra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...