Alpinistja Floriana me pamje magjepse në Rugovë! - Bota Sot
Alpinistja Floriana me pamje magjepse në Rugovë!

Alpinizem

Alpinistja Floriana me pamje magjepse në Rugovë!

Nga: K. G. Më: 13 prill 2019 Në ora: 11:58
Alpinistja Floriana me pamje magjepse në Rugovë!

Të merresh me alpinizëm është më shumë se trimëri! Të ngjitesh në maje të alpeve shqiptare apo edhe në maje të Kontinenteve tjera, gjithsesi si duhet përgatitje speciale por edhe guxim dhe vullnet të madh.

Image

Një pamje magjepse në Grykën e Rugovës, sidomos shihet alpinistja Floriana Bajrami, e cila është ngjitur në maje dhe ka bërë një foto që në shikim të parë është drithëruese.  
Fotografi që ka më shumë se një mijë fjalë! Floriana ka pasur para një kohe këtë foto dhe që vërtet është atraksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...