Çfarë koincidence  - Bota Sot
Çfarë koincidence 

Alpinizem

Çfarë koincidence 

Nga: K. G. Më: 18 prill 2019 Në ora: 11:38
Uta takohet me një familje

Alpinistja Uta Ibrahimi  vazhdon drejt ngjitjes së majeve më të larta të botës dhe në fakt takohet edhe me personalitete të ndryshme.  
“Erdha në fshatin Chukung për t ' u lidhur me botën, takoj Sebastien Guisan me familjen e tij. Çfarë koincidence.
Vitin e kaluar unë dhe Sebastiani u ngjitëm së bashku dhe u ndjeva sikur e takoj familjen time sot...”, shkruan mes të tjera Uta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...