Alpinistja: Si qenie njerëzore asnjëherë nuk jemi vetëm - Bota Sot
Alpinistja: Si qenie njerëzore asnjëherë nuk jemi vetëm

Alpinizem

Alpinistja: Si qenie njerëzore asnjëherë nuk jemi vetëm

Më: 26 prill 2019 Në ora: 10:52
Alpinistja: Si qenie njerëzore asnjëherë nuk jemi vetëm

Alpinistja Arineta Mula ka një mesazh shumë interesant dhe mjaft emocionues. “Si qenie njerëzore asnjëherë nuk jemi vetëm. Kemi shumëçka e kemi shumë njerëz që nuk ka mundësi ti kemi afër ose të jemi pjesë e tyre gjithë jetën. 
Gjithmonë diçka ose dikënd ke me humb në jetë. 
Por mbaj mend që ajo çka na bën me kuptu realitetin e humbjes është kur e dijmë që gjithçka kemi bë me zemër, deri në momentin e humbjes. 
Jo gjithçka mbahet edhe nëse luftohet me zemër”, shkruan Mula.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...