Pamje përrallore në Kosovë - Bota Sot
Pamje përrallore në Kosovë

Alpinizem

Pamje përrallore në Kosovë

Më: 26 prill 2019 Në ora: 14:36
Pamje në Shtupeq

Pamje mahnitëse në Shtupeq të Rugovës. Pamje që nuk dojnë shumë koment. Natyrë e bukur, pamje përrallore! Shumë të rinj e të reja marshuan në këto alpe të bukura shqiptare. 

Image

Një relaksim në vete dhe një mrekulli natyrore që i ka shteti ynë.

Image

“Ishte ditë e bukur me pjesëmarrje të madhe në Shtupeqin e Rugovës. Shumica dërmuese nga më shumë se 130 bjeshkata...”, shkruan në faqen e Kosova Hiking Trips.

Image

Pamje të rralla!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...