Pamja më e mirë në Grykën e Rugovës! - Bota Sot
Pamja më e mirë në Grykën e Rugovës!

Alpinizem

Pamja më e mirë në Grykën e Rugovës!

Më: 23 maj 2019 Në ora: 14:49
Pamja më e mirë në Grykën e Rugovës!

Pamja më e mirë në Grykën e Rugovës!  "Ngjitu në Via Ferrata dhe vizito shpellat, sigurtë me ndihmën e gudave të trajnuara. Një nga gjërat që duhet të bëni në Kosovë", shkruan mes të tjera Beauty of the Balkans.

Një pamje bukur dhe ku shihen edhe alpinistët duke sakrifikuar, por në anën tjetër janë në disponim shumë të mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...