Do ta vizitojnë Majën e Skarpës dhe Liqenin e Madh alpin - Bota Sot
Do ta vizitojnë Majën e Skarpës dhe Liqenin e Madh alpin

Alpinizem

Do ta vizitojnë Majën e Skarpës dhe Liqenin e Madh alpin

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 15:36
Do ta vizitojnë Majën e Skarpës dhe Liqenin e Madh alpin

Klubi Alpin Prishtina organizon ecjen bjeshkatare të së dielës, që do të zhvillohet në masivin jugor të Sharrit.

"Këtë herë do ta vizitojmë Majën e Skarpës dhe Liqenin e Madh alpin.

Masivi në fjalë gjendet në kufi me Maqedoninë në jug të fshatrave të Prizrenit", thuhet mes të tjera nga Klubi Alpin Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat