Natyrë mahnitëse - Bota Sot
Natyrë mahnitëse

Alpinizem

Natyrë mahnitëse

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 13:06
Natyrë mahnitëse

Klubi alpin Prishtina ka paraqitur një foto shumë të bukur.

"Foto nga ecja e realizuar me datën 28.07.2019, në Guzhbaba.

I falënderojmë pjesmarrësit për kulturën dhe edukatën e lartë të treguar gjatë ecjes, deri në ecjen e radhës KAP ju dëshiron sukese. Ekipa e KAP", shkruan në faqen e klubit.

Natyrë mahnitëse në Guzhbaba.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...