Maja e Hajles - Bota Sot
Maja e Hajles

Alpinizem

Maja e Hajles

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 11:13
Maja e Hajles

ShBA Prishtina organizon aksionin e radhës, ngjitjen në majën e Hajles (2403m/lmd) nga ana e Kosovës (Pepaj/Rugovë).

“Participimi për transport: 6 euro për anëtarë dhe 8 euro për jo-anëtarë.

Ngjitja dhe zbritja parashihet të zgjasin rreth 6-7 orë.

Afati i paraqitjes: e shtunë, 17 gusht 2019, 12:00h”, bëhet e ditur nga ShBA Prishtina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...