Marshi i nëntorit

Alpinizem

Marshi i nëntorit

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 12:00
Marshi i nëntorit

ShBA Prishtina ju fton që të merrni pjesë në manifestimin tradicional ndërkombëtar Marshi i nëntorit 2019, në organizim të SHB “Sytë e Sharrit” – Tetovë, i cili këtë vit do të realizohet më 24 nëntor (e diel), në relacionin: Tetovë – Sellcë – Guri i Kuq.

Nisja nga TV21: e shtunë, 23 nëntor 2019, 16:00h.

E diel, 24 shtator 2019, nisja në mëngjes në 08:30h.

Bjeshkatarët që do të flejnë në hotel dhe do të marrin pjesë në mbrëmjen gazmore në restoranin ARRA, do të participojnë me 20 EUR për person. Kateringun e mëngjesit dhe drekën në Livadhin e Begjit e mbulon organizatori, thuhet nga ShBA Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat