Fadil Sopi: Urime gazeta ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Alpinizem

Fadil Sopi: Urime gazeta ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:53
Fadil Sopi: Urime gazeta ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Njeriu i sportit, Fadil Sopi, përgëzon gazetën kombëtare “Bota sot” për 25 vjetorin e saj. 

Sopi një jetë me sport, ish gjyqtar i njohur i hendbollit, ish skiator dhe alpinist i shquar, njëherësh anëtar i Klubit alpin Prishtina.

“Shumë urime për gazetën Kombëtare ‘Bota sot’, juve dhe tërë stafit.

Respekt, jeni më të mirët”, uron Sopi, njeriu i Gjeneratës së Republikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat