Vdes fëmija 2 vjeçar, u qëllua me pistoletën e gjyshes - Bota Sot
Vdes fëmija 2 vjeçar, u qëllua me pistoletën e gjyshes

Amerika

Vdes fëmija 2 vjeçar, u qëllua me pistoletën e gjyshes

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 14:59
Vogëlushi Kayden John Stuber, gjeti vdekjen rrugës për në spital.

E gjeti pistoletën në çantën e gjyshes, shkrepi këmbëzën dhe gjeti vdekjen.

Ishte vetëm 2 vjeç një fëmijë amerikan nga Karolina e Jugut, i cili gjeti vdekjen më 21 qershor, pasi qëlloi veten me plumb në kokë.

Vogëlushi Kayden John Stuber, gjeti vdekjen rrugës për në spital.

Image

“Fëmija kishte hapur çantën e gjyshes e cila po qëndronte në krevat, kur mori armën dhe e shkrepi”, tha zyrtari i policisë së kontest së Greenville, Kent Dill.

Gruaja, Bekki Gunter kujdesej për vogëlushin teksa prindërit ndodheshin në punë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...