Fotografia e parë e të dyshuarit për sulmin në Ohio - Bota Sot
Fotografia e parë e të dyshuarit për sulmin në Ohio

Amerika

Fotografia e parë e të dyshuarit për sulmin në Ohio

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 18:37
Ilustrim

Burime të policisë kanë treguar për CBC News se dorasi i sulmit të ndodhur në Dayton, i cili la të vdekur 9 persona dhe 27 të plagosur, është Connor Betts, 24 vjeçar nga Bellbrook, Ohio.

Aktualisht, policia po kontrollon shtëpinë e tij, pas lëshimit të një urdhri për bastisje, transmeton lajmi.net.

Sulmi ka ndodhur në mesnatë në njërën nga klubet e njohura të natës.

Sidoqoftë, kjo është fotografia e parë e të dyshuarit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...