Publikohen emrat e të vrarëve në sulmin në Ohio - Bota Sot
Publikohen emrat e të vrarëve në sulmin në Ohio

Amerika

Publikohen emrat e të vrarëve në sulmin në Ohio

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 21:53
Foto ilustrim

Policia në Dayton ka publikuar emrat e nëntë viktimave të masakrës në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Gjashtë ishin afrikano-amerikanë dhe tre ishin të bardhë. Ata ishin të moshave të ndryshme dhe përfshinin burra dhe gra.

Motra e sulmuesit Megan Betts, 22 vjeçare, është në mesin e të vrarëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...