Nëna rrëmben vajzën 4 vjeçe dhe ia dorëzon një pedofili… për inat të ish-it - Bota Sot
Nëna rrëmben vajzën 4 vjeçe dhe ia dorëzon një pedofili… për inat të ish-it

Amerika

Nëna rrëmben vajzën 4 vjeçe dhe ia dorëzon një pedofili… për inat të ish-it

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 15:02
Carmen Howe me vajzën

I rrëmben vajzën 4 vjeçe, ish-partnerit të saj dhe ia dorëzon pedofilit. 23-vjeçarja Carmen Howe, u arrestua nga policia amerikane e New Orleans, pasi policia e gjeti vajzën disa qindra kilometra larg shtëpisë së saj, teksa duhet të ndodhej me të atin.

Pas denoncimit të burrit, nisën kërkimet, të cilat provuan se vajza ishte në duart e një pedofili në Texas, duke bërë që të nisin kërkimet për ta shpëtuar.

Druhej se burri mund ti bënte diçka të keqe, apo ta shiste te pedofilë të tjerë, duke e përdorur për të prodhuar materiale pedo-pornografike.

Kështu agjentët zbuluan një trafik të vërtetë qeniesh njerëzore, ku ishin përfshirë edhe të mitur të tjerë.

Vogëlushja i ishte besuar të atit nga gjyqtari, por nëna nuk e kishte pranuar kurrsesi një situatë të tillë, kështu me rrëmbimin e vajzës dhe dorëzimin në duart e pedofilit, kishte menduar që të ndëshkonte ish-partnerin.

Gjatë arratisë në mes të muajit korrik, Carmen, kishte telefonuar ish-in dhe në këtë mënyrë arriti të lokalizohej nga policia. Tashmë ajo akuzohet për prostitucion, rrëmbim dhe thyerje të urdhrit të mbrojtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...